Trabzonsporluların forum sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tıkla eğlen paylaş

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Diziizle-TR.Com
kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyPtsi Mart 08, 2010 3:24 pm tarafından oyuncu1

» Oyunover.Com
kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyPtsi Mart 08, 2010 3:24 pm tarafından oyuncu1

» Oyun Vitrini
kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 4:35 pm tarafından pireli1

» bulgaristan hakkında merak ettikleriniz
kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyCuma Ağus. 14, 2009 9:23 am tarafından byfirari

» israil hakkında merak ettikleriniz
kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyCuma Ağus. 14, 2009 9:17 am tarafından byfirari

» gezginler.net
kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyCuma Ağus. 14, 2009 9:07 am tarafından byfirari

» belçika hakkında merak ettikleriniz
kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyCuma Ağus. 14, 2009 9:03 am tarafından byfirari

» kırgızistan hakkında merake ttikleriniz
kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyCuma Ağus. 14, 2009 8:55 am tarafından byfirari

» macaristan hakkında merak ettikleriniz
kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyCuma Ağus. 14, 2009 8:53 am tarafından byfirari

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

kırgızistan hakkında merake ttikleriniz

YazarMesaj
byfirari
aktif kullanıcı
aktif kullanıcı
byfirari

kırgızistan hakkında merake ttikleriniz Empty
MesajKonu: kırgızistan hakkında merake ttikleriniz   kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyCuma Ağus. 14, 2009 8:55 am

Kırgızistan Hakkında Merak Ettikleriniz
Eğitim Kategorisinde ve Yurtdışında Yaşam ve Eğitim Forumunda Bulunan Kırgızistan Hakkında Merak Ettikleriniz Konusunu Görüntülemektesiniz => 4 yıldır kırgızıstandayım sorusu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım...
byfirari
aktif kullanıcı
aktif kullanıcı
byfirari

kırgızistan hakkında merake ttikleriniz Empty
MesajKonu: Geri: kırgızistan hakkında merake ttikleriniz   kırgızistan hakkında merake ttikleriniz EmptyCuma Ağus. 14, 2009 8:55 am

bende kazakistanda yasiyorum.arasira isgeregi biskek e geliyorum..en son gecen hafta sonu oraya geldim.hemde kazak plakali arabamla. ve bir daha arabayla girmemeye yemin ettim. Allah Kirgiz polisinin tez zamanda belasini versin. 100 metrede bir durdurulupta bos bahanelerle rusvet istenirmi yaa? gumrukten cikana kadar 300$ gitti. yarin yine geliyorum (19.07.2008). Ama bu defa arabami Kazak tarafinda birakicam. Bide gumrukte gecis damgasi vurmak icin cay parasi istiyor vermessen bekletiyo serefsizler.yasanacak yer degil bence.

kırgızistan hakkında merake ttikleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» çin hakkında merak ettikleriniz
» kazakistan hakkında merak ettikleriniz
» almanya hakkında merak ettikleriniz
» kanada hakkında merak ettikleriniz
» macaristan hakkında merak ettikleriniz